ГоловнаНовини ЖКГГазопостачання«Нафтогаз» готовий до припинення транзиту російського газу

«Нафтогаз» готовий до припинення транзиту російського газу

НАК «Нафтогаз України» відпрацювала ймовірний сценарій припинення транзиту російського газу через територію України з початку 2020 року

НАК «Нафтогаз України» відпрацювала ймовірний сценарій припинення транзиту російського газу через територію України з початку 2020 року.

Про це повідомив глава правління «Нафтогазу» Андрій Коболєв.

«Переривання" Газпромом "транзиту газу через Україну в січні 2020 року, коли закінчиться термін дії чинного контракту - цілком імовірний сценарій. Безумовно, ми цього не хочемо, але повинні бути повністю готові до деструктивних дій з боку Росії », - написав глава« Нафтогазу».

За словами Коболєва, компанія здійснила ряд заходів, зокрема «Укртрансгаз» провів нараду диспетчерів, в ході якого пропрацював деталі організації роботи газотранспортної системи України в реверсному режимі, який буде задіяний в разі нульового транзиту.

Також Коболєв повідомив, що компанія працює над усуненням слабких ланок, які могли б поставити під загрозу роботу газотранспортної системи країни. Зокрема, реконструюється компресорна станція «Бар», робота якої важлива для стабільної роботи системи при відсутності транспортування.

 

 
Коментарі (0)