ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГ«Нафтогаз» може вибити з газового ринку будь-якого гравця - Експерт

«Нафтогаз» може вибити з газового ринку будь-якого гравця - Експерт

У «Нафтогазу» вже до 10% на ринку побутових споживачів газу, - Скаршевський

 

Для побутових споживачів українського газу вистачає, а промисловість може імпортувати блакитне паливо. Про це в програмі «Романенко бесіди» розповів аналітик інституту Grouford Віктор Скаршевський.

«Нафтогаз» не приховує, що вони хочуть займати максимально великий обсяг по побутовим споживачам. З початку запуску так званого ринку газу у «Нафтогазу» було 2% на ринку побутових споживачів, а зараз вже до 10%. І вони можуть «вибивати» з ринку будь-якого гравця, тому що у них є постійний доступ до дешевого українського газу через «Укргазвидобування», - сказав він.

За словами експерта, використовуючи український газ, цілком можливо знизити тарифи і ціни для споживачів.

«Якщо ми вже хочемо робити ринок - це, очевидно, відкривати доступ до газу« Укргазвидобування », щоб можна було безпосередньо продавати. Або, якщо вже соціальна політика буде забезпечити людей дешевим газом - просто через постанову Кабміну, образно кажучи, можна зробити так, що 14 млрд кубометрів «Укргазвидобування» йтимуть тільки населенню без всяких маніпуляцій. А для промисловості є імпортний газ. Там є дуже багато різних конструкцій, які можна зробити, використовуючи наш український газ, щоб ціни і тарифи були нижче, ніж є зараз », - вважає Скаршевський.

 

 

 
Коментарі (0)