ГоловнаНовини ЖКГГазопостачання"Нафтогаз" продовжив дію тарифного плану "Фіксований" ще на рік

"Нафтогаз" продовжив дію тарифного плану "Фіксований" ще на рік

Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" продовжила дію тарифного плану "Фіксований" до 30 квітня 2025 року. Кубометр газу для клієнтів компанії ще рік коштуватиме 7,96 грн (з ПДВ)
Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" продовжила дію тарифного плану "Фіксований" до 30 квітня 2025 року. Кубометр газу для клієнтів компанії ще рік коштуватиме 7,96 грн (з ПДВ), про це повідомила пресслужба компанії, пише "Україна Комунальна".
 
Таке рішення компанія прийняла, керуючись діючим мораторієм на підняття цін. Період дії продовженого тарифу становить: з 1 травня 2024 року до 30 квітня 2025 року включно.
 
Зараз Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" забезпечує газом 12,4 млн українських домогосподарств. Усі ці клієнти отримують блакитне паливо відповідно до річного тарифного плану "Фіксований".
 

"В умовах війни та складної ситуації в економіці ми маємо підтримати українців. Нагадаю, що наша компанія забезпечує газом понад 12 млн сімей. І всім їм ми наразі гарантуємо наявність ресурсу та фіксовану ціну на рік уперед", – говориться в повідомлені. 

 
Коментарі (0)