ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГ«Нафтогаз» збереже річний тариф на колишньому рівні

«Нафтогаз» збереже річний тариф на колишньому рівні

Компанія Нафтогаз ухвалила важливе рішення щодо оплати газу. Тариф на газ для населення вирішено залишити тим самим

 

Компанія Нафтогаз ухвалила важливе рішення щодо оплати газу. Тариф на газ для населення вирішено залишити тим самим. Він буде таким, як встановлено минулого року. Таким чином, усі побутові абоненти Нафтогазу сплачуватимуть за газ по 7,96 гривні за кубометр.

У компанії кажуть, що, незважаючи на складнощі воєнного часу, Нафтогаз продовжує надавати своїм клієнтам якісні послуги. Причому ці послуги абоненти компанії одержують на дуже вигідних умовах: тариф на газ для побутових споживачів у Нафтогазу – один із найнижчих.

У зв'язку з матеріальними труднощами, які зазнає більшість українців, компанією було вирішено продовжити тарифний план "Фіксований" з оплатою 7,96 гривні за кубометр на час дії воєнного стану.

"У цей складний для країни час наша компанія продовжує дбати про вас, незважаючи на військовий стан, ми надаємо високоякісний сервіс кожному клієнту та газ за однією з найвигідніших цін на ринку", - звернувся Нафтогаз до своїх клінетів.

Продовжили термін дії тарифів на газ не лише у Нафтогазі, а й в інших компаніях-постачальниках.

Водночас усі компанії з травня перевели своїх клієнтів, які платили за газ щомісяця рівномірними платежами на фіксовані тарифи. Поки що компанія не має інших тарифних планів для абонентів. Вочевидь так буде до закінчення війни.

 

 

 

 
Коментарі (0)