ГоловнаНовини ЖКГНайбільше запоріжців гине на воді та у пожежах

Найбільше запоріжців гине на воді та у пожежах

У Запорізькій області з початку року на водоймах врятовано 308 людей. За цим показником у рейтингу регіонів область посідає перше місце. Разом з тим, не вдалося врятувати 58 осіб. Найбільша проблема в тому, що переважна більшість з них – 52 людини – потонули на необладнаних пляжах.Про це повідомив н

У Запорізькій області з початку року на водоймах врятовано 308 людей. За цим показником у рейтингу регіонів область посідає перше місце. Разом з тим, не вдалося врятувати 58 осіб. Найбільша проблема в тому, що переважна більшість з них – 52 людини – потонули на необладнаних пляжах.

Про це повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Євген Шац під час селекторного засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, інформує прес-служба Запорізької ОДА.

«Керівництво обласної державної адміністрації серйозну увагу приділяє профілактичним заходам загибелі людей на воді. Питання безпеки людей – найголовніше, тому маємо особливо ретельно підходити до вирішення будь-яких питань, які виникають у цій сфері», - звернувся до присутніх Є.Шац.

Серед інших питань, які були розглянуто на засіданні, – стан зовнішнього протипожежного водопостачання в населених пунктах та на об'єктах регіону. За інформацією представника оперативного відділу ГУ МНС України в Запорізькій області, протягом шести місяців на території регіону виникло 1352 пожежі, внаслідок яких загинуло 79 осіб, травмовано 37.

Однією зі складових успішної локалізації і ліквідації пожеж є забезпеченість території необхідною кількістю водних джерел протипожежного призначення. Однак, на цей час з 12 913 пожежних гідрантів, розташованих в області, 1217 знаходиться у непрацездатному стані. Крім того, із 3001 пожежного водоймища 305 – не придатні до використання.

При цьому відзначалося, що найгірший технічний стан зовнішнього протипожежного водопостачання спостерігається на територіях об'єктів з масовим перебуванням людей, які належать до підпорядкування управлінь культури, освіти, охорони здоров'я.

За підсумками розгляду головам райдержадміністрації доручено розглянути зазначене питання на засіданні районних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на які запросити керівників об'єктів, де незадовільний стан протипожежного водопостачання.

Також у ході наради заслухано звіт щодо здійснення заходів стосовно приведення у робочий стан інженерного обладнання систем протипожежного захисту висотних будинків та будинків підвищеної поверховості.

 
Коментарі (0)