ГоловнаНовини ЖКГНайкоротшу дорогу із Берліна та Парижа до Києва реконструюють цього року

Найкоротшу дорогу із Берліна та Парижа до Києва реконструюють цього року

Ділянку міжнародної траси від Сарн до кордону з Волинською областю зроблять до кінця цього року. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Володимир Новак, інформує прес-служба Рівненської ОДА. Загалом на реконструкцію відрізку автомагістралі, що проходить Рівненщиною, з держбюджету ви

Ділянку міжнародної траси від Сарн до кордону з Волинською областю зроблять до кінця цього року. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Володимир Новак, інформує прес-служба Рівненської ОДА.

Загалом на реконструкцію відрізку автомагістралі, що проходить Рівненщиною, з держбюджету виділено понад 220 мільйонів гривень. Так, на ремонт дороги протяжністю 52 кілометри витратять 180 мільйонів гривень. Ще майже 42 мільйони спрямують для оновлення семи мостів. На час ремонту проїзд важковагових вантажівок буде закритий, зауважив начальник служби автомобільних доріг в області Юрій Проник, а для місцевого транспорту обмежень не буде.

Водночас відремонтована міжнародна траса збільшить транзитні вантажопотоки, зауважив Володимир Новак. Більше того, ця автомагістраль є найкоротшим шляхом із Берліна та Парижа до Києва. Тож саме цією дорогою проїде майже половина футбольних вболівальників Євро-2012.

 
Коментарі (0)