ГоловнаНовини ЖКГГазопостачанняНАК «Нафтогаз України» достроково сплатив до державного бюджету 8,5 млрд грн дивідендів

НАК «Нафтогаз України» достроково сплатив до державного бюджету 8,5 млрд грн дивідендів

НАК «Нафтогаз України» достроково сплатив до державного бюджету 8,5 млрд грн дивідендів за три квартали 2019 року
НАК "Нафтогаз України" достроково сплатив до державного бюджету 8,5 млрд грн дивідендів за три квартали 2019 року. Про це повідомив голова правління НАК Андрій Коболєв на своїй сторінці у Фейсбук.  
 
"Кабінет міністрів, згідно зі спільно узгодженим між Міністерством фінансів та "Нафтогазом" планом, прийняв рішення щодо дострокової виплатити дивідендів за 2019 рік. Одразу після прийняття цього рішення, ми перерахували державі 8,5 млрд грн дивідендів та 4,5 млрд грн інших податкових платежів", — повідомив Коболєв.
 
Уряд 26 грудня прийняв постанову про виплату частини чистого прибутку НАК "Нафтогаз України" за 2019 рік до держбюджету. Кабмін також має врахувати суму виплат під час розрахунку та сплати дивідендів НАК  за весь 2019 рік.
 

Андрій Коболєв повідомив, що сумарні надходження від НАК "Нафтогаз України" у грудні 2019 року до держбюджету складуть близько 20 млрд грн. 

 
Коментарі (0)