ГоловнаНовини ЖКГТранспортНапрямки курсування приміських поїздів сьогодні, 11 травня

Напрямки курсування приміських поїздів сьогодні, 11 травня

АТ «Укрзалізниця» розповіла де сьогодні, 11 травня 2022 року курсуватимуть приміські поїзди.
АТ «Укрзалізниця» розповіла де сьогодні, 11 травня 2022 року курсуватимуть приміські поїзди.
 
Південно-Західна залізниця
 
Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:
 
Святошин – Бородянка – Святошин.
Жмеринка – Козятин – Жмеринка.
Жмеринка – Рахни – Жмеринка.
Жмеринка – Вапнярка – Жмеринка.
Жмеринка – Могилів-Подільський – Жмеринка.
Жмеринка – Гречани – Жмеринка.
Хмельницький – Підволочиськ – Хмельницький.
Шепетівка – Коростень – Шепетівка.
Хмельницький – Кам’янець-Подільський – Хмельницький.
Київ – Гребінка – Київ.
Київ – Яготин – Київ.
Фастів – Київ – Фастів.
 Роток – Київ – Роток.
 Коростень – Житомир – Коростень.
 Коростень – Вінниця – Коростень.
 Коростень – Бережесть.
 Овруч – Коростень.
 Коростень – Ірша – Коростень.
 Київ-Волинський – Бровари.
 Київ-Волинський – Ніжин – Київ-Волинський.
 Гребінка – Борщагівка-Техн.
 Мотовилівка – Фастів.
 Київ – Баришівка – Київ.
 Дарниця – Київ-Пасажирський – Святошин – Почайна – Дарниця та зворотно.
 Київ – Житомир – Київ.
 Терещенська – Новгород-Сіверський – Терещенська.
Бородянка – Святошин.
 Ніжин – Чернігів – Ніжин.
 Коростень – Олевськ – Коростень.
 Конотоп – Ніжин – Конотоп.
 Конотоп – Ворожба – Конотоп.
 Конотоп – Бахмач – Конотоп.
 Конотоп – Хутір Михайлівський – Конотоп.
Також курсуватимуть приміські поїзди між населеними пунктами Козятин, Бердичів, Шепетівка, на дільниці Козятин – Фастів між населеними пунктами Козятин, Фастів та Київ, на дільниці Фастів – Миронівка між населеними пунктами Фастів, Миронівка та Київ (також Київ – Роток та Біла Церква – Київ з понеділка по п’ятницю), на дільниці Шепетівка – Здолбунів між населеними пунктами Шепетівка, Здолбунів, Рівне та Могиляни. Також курсуватимуть приміські поїзди Козятин – Жашків – Козятин та Погребище – Козятин – Погребище.
 
Придніпровська залізниця
 
Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:
 
Запоріжжя – Канцерівка – Запоріжжя.
Нікополь – Запоріжжя – Нікополь.
Дніпро – Запоріжжя.
Запоріжжя 2 – Синельникове 1 – Запоріжжя 2.
Запоріжжя 2 – Запоріжжя 1.
Дніпро – Кам’янське – Дніпро.
Дніпро – П’ятихатки – Дніпро.
П’ятихатки – Кривий Ріг – П’ятихатки.
Кривий Ріг – Апостолове – Кривий Ріг.
Пятихатки – Тимкове – Пятихатки.
Кривий Ріг-Сорт. – Кривий Ріг-Гол. – Кривий Ріг-Сорт.
Дніпро – Кривий Ріг – Дніпро,
 П’ятихатки – Рокувата – П’ятихатки.
 Дніпро – Чаплине – Дніпро.
 Чаплине – Синельникове.
 Дніпро – Межова – Дніпро.
 Чаплине – Межова – Чаплине.
 Дніпро – Покровськ – Дніпро.
 Дніпро – Лозова – Дніпро.
 Лозова – Синельникове.
 Красноград – Дніпро – Красноград.
Апостолове – Дніпро-Лоцманське – Апостолове.
 П’ятихатки – Терни – П’ятихатки.
П’ятихатки – Червоний Шахтар – П’ятихатки.
 Кривий Ріг – Інгулець – Кривий Ріг.
 Нікополь – Кривий Ріг – Нікополь.
 Нікополь – Тимкове – Нікополь.
 Марганець – Нікополь.
Львівська залізниця
 
Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:
 
Львів – Трускавець – Львів.
Львів – Сянки – Львів.
Львів – Ужгород – Львів.
Ходорів – Стрий – Ходорів.
Мостиська – Львів – Мостиська.
Львів – Мостиська – Держкордон.
Львів – Шкло – Львів.
Стрий – Самбір – Стрий.
Стрий – Львів.
 Львів – Лавочне – Львів.
 Львів – Мукачево.
 Мукачево – Стрий.
 Лавочне – Мукачево – Лавочне.
 Мукачево – Ужгород – Сянки та зворотно.
 Рава-Руська – Львів – Рава-Руська.
 Стоянів – Львів – Стоянів.
 Сокаль – Львів – Сокаль.
 Львів – Ходорів – Львів.
 Ланівці – Тернопіль – Ланівці.
 Заліщики – Тернопіль – Заліщики.
 Ходорів (Підвисоке) – Тернопіль – Ходорів (Підвисоке).
 Сокаль – Ізов – Червоноград та зворотно.
 Ківерці – Стоянів – Ківерці.
 Ківерці – Радехів – Ківерці.
 Злочів – Львів – Злочів.
 Тернопіль – Львів – Тернопіль.
 Тернопіль – Красне – Тернопіль.
 Рівне – Здолбунів – Львів та зворотно.
 Львів – Здолбунів – Львів.
 Підволочиськ – Тернопіль – Підволочиськ.
 Красне – Тернопіль.
 Сарни – Ковель – Сарни.
 Сарни – Здолбунів – Сарни.
 Здолбунів – Луцьк – Ковель та зворотно.
 Ковель – Ягодин – Ковель.
 Здолбунів – Красне.
 Красне – Рівне – Здолбунів.
 Івано-Франківськ – Ворохта – Івано-Франківськ.
 Івано-Франківськ – Ходорів – Івано-Франківськ.
 Івано-Франківськ – Стрий – Івано-Франківськ.
 Івано-Франківськ – Коломия – Івано-Франківськ.
 Коломия – Рахів – Коломия.
 Заліщики – Коломия – Заліщики.
 Коломия – Чернівці – Коломия.
 Дяково – Королево – Солотвино-1.
 Солотвино-1 – Королево.
 Королево – Батьово – Королево.
 Чоп – Королево.
 Львів – Ужгород – Львів.
 Львів – Перемишль – Львів.
 Львів – Чоп – Львів.
 Львів – Хелм – Львів.
 Львів – Чернівці – Львів.
Південна залізниця
 
Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:
 
Суми – Лебединська – Суми.
Суми – Краснопілля – Суми.
Гребінка – Ніжин – Гребінка.
Люботин – Огульці – Люботин.
Полтава – Крюків – Полтава.
Полтава – Огульці – Полтава.
Полтава – Лозова – Полтава.
Полтава – Кременчук – Полтава.
Полтава – Гребінка – Полтава.
 Полтава – Кобеляки – Полтава.
 Харків-Пасажирський – Огульці – Харків-Пасажирський.
 Харків-Пасажирський – Мерчик – Харків-Пасажирський.
 Люботин – Мерчик – Люботин.
 Харків-Пассажирський – Люботин – Харків-Пасажирський.
 Харків-Пасажирський – Красноград – Харків-Пасажирський.
 Харків-Пасажирський – Лозова – Харків-Пасажирський.
 Харків-Пасажирський – Зміїв – Харків-Пасажирський.
 Харків-Пасажирський – Суми – Харків-Пасажирський.
 Харків-Пасажирський – Ворожба – Харків-Пасажирський.
 Ромодан – Ромни – Ромодан.
 Тростянець-Смородине – Кириківка – Тростянець-Смородине.
 Тростянець-Смородине – Охтирка – Тростянець-Смородине.
 Тростянець-Смородине – Ворожба – Тростянець-Смородине.
Донецька залізниця
 
Приміські поїзди не курсуватимуть.
 
Одеська залізниця
 
Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:
 
Одеса – Кароліно-Бугаз – Одеса.
Одеса – Вапнярка – Одеса.
Одеса – Балта, Помічна – Одеса.
Одеса – Роздільна – Одеса.
Одеса – Мигаєве.
Одеса – Мартинівська – Одеса.
Христинівка – Черкаси – Христинівка (по днях тижня).
Христинівка – Умань – Христинівка (щоденно, крім вихідних).
Христинівка – Вапнярка – Христинівка.
Гайворон – Вінниця – Гайворон.
Гайворон – Рудниця – Гайворон.
Т. Шевченко – Гребінка – Т. Шевченко (по днях тижня).
Т. Шевченко – Христинівка – Т. Шевченко.
Черкаси – Т. Шевченко – Черкаси (по непарних).
Миронівка – Знам‘янка – Миронівка.
 Т. Шевченко – Висіка – Т. Шевченко.
 Знам’янка – Цвіткове – Знам’янка.
 Знам‘янка – Тимкове – Знам‘янка.
 Миронівка – Цвіткове – Миронівка.
 Знам’янка – П’ятихатки – Знам’янка.
 Помічна – Людмилівка – Помічна.
 Шевченко – Помічна – Шевченко (по середах та суботах).
 Помічна – Долинська – Помічна.
Долинська – Тимкове – Долинська (щоденно, крім понеділка).
Подільськ – Слобідка – Подільськ.
Помічна – Подільськ – Помічна.

 Помічна – Знам’янка – Помічна. 

 
Коментарі (0)