ГоловнаНовини ЖКГАльтернативна енергетикаНавколо НСК «Олімпійський» відновлять фасади будинків

Навколо НСК «Олімпійський» відновлять фасади будинків

Голова КМДА Олександр Попов особисто перевірив стан виконання робіт з облаштування та благоустрою міського простору 1,5-кілометрової зони навколо НСК «Олімпійський». Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили в прес-службі КМДА. Зокрема сьогодні він оглянув оновлені будинки т

Голова КМДА Олександр Попов особисто перевірив стан виконання робіт з облаштування та благоустрою міського простору 1,5-кілометрової зони навколо НСК «Олімпійський».

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили в прес-службі КМДА.

Зокрема сьогодні він оглянув оновлені будинки та прибудинкові території у центральній частині міста – Голосіївському, Печерському та Шевченківському районах.

«Наразі уже готові 36 фасадів будинків та прилеглі до них території. До Дня Незалежності ми закінчимо опорядження 60 будинків: це і фасади, вхідні групи, дахи, прибудинкові території і двори. Основний обсяг робіт буде завершено навесні наступного року, безпосередньо перед початком турніру», – зауважив Олександр Попов.

Під час робочого об'їзду голова КМДА також дав доручення головам усіх інспектованих районів оперативно вирішити питання очищення вулиць від тимчасових споруд та рекламних конструкцій, які псують благоустрій та зовнішній вигляд центру міста.

«Усі будинки опоряджуються комплексно – реконструюються фасади, вхідні групи, покрівлі, прибудинкові території, інформаційні покажчики. Крім того, оновлюється проїзна частина, освітлення, комунікації тощо. Хоч відповідні роботи зараз виконуються переважно у центрі столиці, але це приклад того, як у найближчому майбутньому виглядатиме увесь Київ», – додав заступник голови КМДА Анатолій Голубченко.

Слід зазначити, що більшість будинків у 1,5-км зоні внесені до переліку пам'яток архітектури. Під час ремонту таких будинків зберігаються всі елементи ліпного та цегляного декору – їх первинного вигляду.

Загалом, у рамках облаштування та благоустрою у центрі столиці відремонтують 236 фасадів будинків. На це виділено 60 млн. грн. – із розрахунку по 20 млн. грн. на кожний район столиці. Капітальні ремонти фасадів проводять згідно з паспортами на опорядження та відновлення фасадів, які розробили для кожного будинку.

Крім оновлення фасадів, покрівель та благоустрою прибудинкових територій 1,5-км зони, будуть проведені роботи з капітального та поточного ремонту доріг та тротуарів, приведення до належного стану зелених зон, парків та скверів, оновлення освітлення вулиць та підсвітка будівель.

 
Коментарі (0)