ГоловнаГоловнеЖитлоНерухомість на шляху здешевлення

Нерухомість на шляху здешевлення

Стагнація ринку нерухомості продовжиться, за найоптимістичнішими прогнозами, 2-3 роки. За цей час квартири можуть подешевшати на 15% - прогнозують експерти.

На ринку нерухомості очікують зниження цін. Зниження вартості житла будуть сприяти як невисока платоспроможність населення, так і можливий прихід на будівельний ринок України компаній з країн Євросоюзу, - повідомляє «meget».

За словами Олександра Рубанова, президента Союзу фахівців з нерухомості, зниження цін триватиме в найближчі 2-3 роки.

При цьому експерт зазначив, що падіння відбудеться незалежно від того, чи підпише Україна договір про асоціацію з ЄС.

Укладення цієї угоди знизить вартість імпортних будматеріалів і, при більш-менш сприятливому інвестиційному кліматі, сприятиме залученню європейських забудовників на український ринок.

Згоден з колегою і Віктор Несін, голова правління Ріелторської палати України. На його думку, вже наступного року квартири можуть подешевшати на 15%, проте можливий варіант, що ціни залишаться колишніми. У будь-якому випадку, підстав для зростання експерт не бачить.

 
Коментарі (0)