ГоловнаНовини ЖКГНКРЕ видала деяким компаніям ліцензії

НКРЕ видала деяким компаніям ліцензії

Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ) видала ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом ТОВ «Вікар». Річний обсяг на постачання газу за ліцензією складає 4,5 млн. м. куб. Відповідне

Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ) видала ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом ТОВ «Вікар». Річний обсяг на постачання газу за ліцензією складає 4,5 млн. м. куб. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Комісії, повідомили «Україні Комунальній» у прес-службі НКРЕ.

Комісія також видала ліцензію на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом ТОВ «Завод залізобетонних конструкцій-1-енергія». Річний обсяг з постачання електричної енергії за цією ліцензією складає 1,2 млн. кВт/год.

НКРЕ також продовжила дію ліцензії на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом ТОВ «Заваллівський графіт».

Крім того, Комісія прийняла рішення переоформити ліцензії на право провадження діяльності з виробництва електричної енергії, з постачання електричної енергії за регульованим тарифом та з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами ВАТ «Донецькобленерго».

 
Коментарі (0)