ГоловнаНовини ЖКГЕлектроенергетикаНКРЕКП планує збільшити тариф на передачу електроенергії на 22,2%

НКРЕКП планує збільшити тариф на передачу електроенергії на 22,2%

НКРЕКП входить у регуляторну процедуру щодо перегляду тарифів для НЕК "Укренерго", на розподіл та для постачальників універсальних послуг на 2024 рік
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, розглядає варіант підвищити тариф НЕК "Укренерго" на послуги із передачі електроенергії із 1 січня 2024 року на 22,2% - до 592,89 грн/МВт-год, про це повідомила пресслужба Регулятора пише "Україна Комунальна".
 
Так, НКРЕКП входить у регуляторну процедуру щодо перегляду тарифів для НЕК "Укренерго", на розподіл та для постачальників універсальних послуг на 2024 рік.
 
"16 листопада 2023 року НКРЕКП ухвалила рішення про схвалення проєктів відповідних постанов про коригування тарифів на послуги з передачі електричної енергії, на послуги з диспетчерського (оперативно-технологічного) управління НЕК "Укренерго", а також на послуги з розподілу електричної енергії із застосуванням стимулюючого регулювання, із застосуванням методології "Витрати+" та на послуги постачальників універсальних послуг на 2024 рік", - говориться в повідомлені.
 
Як передбачається проектом, тариф на послуги з передачі електричної енергії для користувачів системи (крім підприємств «зеленої» електрометалургії) на 2024 рік становитиме 592,89 грн/МВт-год (без урахування податку на додану вартість). Тариф на послуги з передачі електричної енергії для підприємств «зеленої» металургії на 2024 рік становитиме 412,68 грн/МВт-год (без урахування податку на додану вартість).
 
Також НКРЕКП планує збільшити тариф на диспетчерське управління із 1 січня 2024 року на 5% - до 100,37 грн/МВт-год (без урахування податку на додану вартість).
 

Зазначені проєкти постанов разом з обґрунтувальними матеріалами, як вказано, будуть оприлюднені на офіційному вебсайті регулятора з метою одержання зауважень і пропозицій. 

 
Коментарі (0)