ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГНКРЕКП скасувала рішення про запровадження абонплати за газ

НКРЕКП скасувала рішення про запровадження абонплати за газ

Національна комісія, що здійснює регулювання в сфері енергетики та комунальних послуг скасувала своє рішення щодо запровадження абонплати за газ.

Національна комісія, що здійснює регулювання в сфері енергетики та комунальних послуг скасувала своє рішення щодо запровадження абонплати за газ, це заявив голова НКРЕКП Дмитро Вовк під час засідання комісії.

«Ми беремо тайм-аут, щоб провести консультації з громадськістю і урядом, і поки це рішення будемо деталізовано вивчати, переглядати», - зазначив Дмитро Вовк.

При цьому на уточнююче питання нардепа від Радикальної партії О.Ляшка чи скасовує НКРЕКП своє попереднє рішення, Д.Вовк відповів, що рішення, яке мало б запрацювати з 1 квітня, вони повністю змінюють.

«Повністю змінюємо, скасовуємо - це ідентичні речі. Юридично воно, можливо, інакше називається, але відбудеться скасування рішень, вони не будуть застосовуватись і для жодного українця підвищення не буде», — додав голова комісії.

З 1 квітня українці мали платити за газ за двома показниками. Це сталося через розмежування ціни газу і вартості його транспортування і постачання. Зокрема, за рішенням НКРЕКП, з 1 квітня українці окремо мали платити абонентську плату при оплаті газопостачання.

Раніше НКРЕКП планувало на 3 місяці призупинити рішення про запровадження абонплати на газ.

Президент України Петро Порошенко заявляв, що  рішення щодо абонплати на газ має бути призупинено.

Нагадаємо також, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман звернувся до керівника Національної комісії, що здійснює регулювання в сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) з проханням переглянути рішення про введення абонентської плати за постачання газу. Відповідне звернення Глава Уряду підписав і направив керівництву НКРЕКП. 

 
Коментарі (1)
Коля Пухов
10 Квітня 2017 p. 21:15
Думаю, що подібні шаркання будуть продовжуватись і далі , адже треба чимось відволікати увагу населення від постійного знецінення гривні , яке зовні виглядає як неухильне зростання цін і тарифів.