ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГНКРЕКП: За розподіл газу потрібно платити щомісячно рівними частинами

НКРЕКП: За розподіл газу потрібно платити щомісячно рівними частинами

НКРЕКП повідомила про нову систему нарахування плати за розподіл природного газу для споживачів. Зміни почали діяти з січня 2020 року

НКРЕКП повідомила про нову систему нарахування плати за розподіл природного газу для споживачів. Зміни почали діяти з січня 2020 року.

Плата за послуги розподілу природного газу - це ані новий, ані додатковий платіж. Послуги розподілу природного газу завжди сплачувались побутовими споживачами у складі кінцевого платежу за природний газ. За рахунок цих коштів забезпечується робота газових мереж, експлуатація газового обладнання, підтримується цілодобова робота аварійних служб.

Таким чином, у 2020 році споживачі сплачують виключно за послуги, які отримають у 2020 році. Оплата здійснюється рівними частинами кожного місяця та дозволяє суттєво зменшити платіж в опалювальний період.

Також НКРЕКП напрацьовані та будуть реалізовані найближчим часом нові механізми визначення мінімальної плати за послуги розподілу для споживачів, які є новими або які протягом минулого газового року не споживали природний газ.

 

 
Коментарі (0)