ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГНКРЕКП затвердила збільшення в 2018 році тарифів на розподіл і постачання електроенергії

НКРЕКП затвердила збільшення в 2018 році тарифів на розподіл і постачання електроенергії

Національна комісія, яка регулює тарифи у сфері енергетики та комунальних послуг затвердила збільшення в 2018 році тарифів на розподіл і постачання електроенергії у зв'язку із збільшенням фонду оплати праці обленерго
Національна комісія, яка регулює тарифи у сфері енергетики та комунальних послуг затвердила збільшення в 2018 році тарифів на розподіл і постачання електроенергії у зв'язку із збільшенням фонду оплати праці обленерго, повідомляє прес-служба Нацрегулятора.
 
Відповідне рішення було ухвалено на засіданні регулятора 7 липня.
 
Наприклад, тариф Київобленерго на розподіл електроенергії для споживачів першого класу напруги (35 кВ і вище) з 1 жовтня 2018 року зросте на 4,82% - до 20,23 гривні за МВт-год, а для споживачів другого класу напруги (менше за 35 кВ) - на 7,59% - до 163,91 гривні за МВт-год.
 
Загалом регулятор переглянув тарифи для 35 енергопостачальних компаній, що дозволить забезпечити середнє зростання зарплат для працівників обленерго майже на 10%.
 
У той же час, в НКРЕКП стверджують, що збільшення тарифів не вплине на вартість електроенергії для населення, проте призведе до зростання тарифів для непобутових споживачів на 0,5-1% з 1 жовтня цього року.
 

«В середньому, збільшення заробітної плати складе 10%, що, відповідно, впливає на збільшення тарифів. Але збільшення роздрібного тарифу для непобутових споживачів складе від 0,5% до 1%, це не вплине на оптову ціну електричної енергії, і також це підвищення не торкнеться побутового споживача», - сказала глава НКРЕКУ Оксана Кривенко. 

 
Коментарі (0)