ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГНКРЕКП затвердив зниження тарифу на послуги постачальника “останньої надії”

НКРЕКП затвердив зниження тарифу на послуги постачальника “останньої надії”

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, затвердила зниження з 1 жовтня тарифу на послуги ДП “Укрінтеренерго”, що виконує роль постачальника “останньої надії”
Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), затвердила зниження з 1 жовтня тарифу на послуги ДП “Укрінтеренерго”, що виконує роль постачальника “останньої надії” (ПОН).
 
Відповідні рішення Регулятор ухвалив на засіданні 9 вересня, про це повідомила пресслужба Нацрегулятора.
 
"Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики й комунальних послуг, затвердила зниження з 1 жовтня тарифу на послуги ДП "Укрінтеренерго", що виконує роль постачальника "останньої надії", на 34,9% (на 137,91 грн / МВт-год) - до 239,28 грн / МВт-год (без ПДВ)", - йдеться у повідомленні.
 
Нацрегулятор постановин: "Встановити тариф на послуги постачальника останньої надії на IV квартал 2020 року на рівні 239,28 грн / МВт-год (без ПДВ)".
 
Новий тариф на послуги ПОН був розрахований на підставі даних про фактичні ціни на електричну енергію на ринку "на добу вперед" в липні-серпні.
 

Нагадаємо, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2018 року № 1023-р Державне підприємство зовнішньоекономічної діяльності «Укрінтеренерго» визначено постачальником «останньої надії» на період з 1 січня 2019 року до 1 січня 2021 року.

Постачання електричної енергії постачальником «останньої надії» здійснюється виключно у таких випадках:
 
  • банкрутства, ліквідації попереднього електропостачальника;
  • завершення строку дії ліцензії, зупинення або анулювання ліцензії з постачання електричної енергії споживачам попереднього електропостачальника;
  • невиконання або неналежного виконання електропостачальником Правил ринку, Правил ринку НДН та ВДР, що унеможливило постачання електричної енергії споживачам;
  • необрання споживачем електропостачальника, зокрема після розірвання (припинення) договору з попереднім електропостачальником;
  • в інших випадках, передбачених Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312.
Постачальник «останньої надії» здійснює постачання електричної енергії виключно на підставі договору про постачання електричної енергії постачальником «останньої надії».
 
Коментарі (0)