ГоловнаНовини ЖКГЕлектроенергетикаНовий тариф 4,32 грн/кВт-год не покриває ринкову вартість - Прем'єр-міністр

Новий тариф 4,32 грн/кВт-год не покриває ринкову вартість - Прем'єр-міністр

Новий тариф 4,32 грн/кВт-год не покриває ринкову вартість електроенергії, яка на сьогодні становить 7−8 грн/кВт-год, про це розповів прем'єр-міністр України Денис Шмигаль
Новий тариф 4,32 грн/кВт-год не покриває ринкову вартість електроенергії, яка на сьогодні становить 7−8 грн/кВт-год, про це розповів прем'єр-міністр України Денис Шмигаль в ефірі загальнонаціонального телемарафону «Єдині новини», пише "Україна Комунальна".
 
«Навіть це підвищення не покрило ринкову вартість. Ринкова вартість електроенергії коливається сьогодні в районі 7−8 грн. Ми встановили тариф 4,32 виходячи з найдешевшої собівартості Енергоатому та Укргідроенерго. Плюс входить собівартість доставки людям з двох компонентів. І це найнижча собівартість найдешевшої електроенергії, яка є у нас у державі і яка сьогодні доступна», — зазначив Шмигаль. 
 
За словами прем'єра, держава платить близько 90 млрд грн для того, щоб забезпечити цю неринкову ціну для населення. Шмигаль також наголосив, що тариф 4,32 грн/кВт-год зафіксовано на один рік, він забезпечений субсидіями. 
 
Нагадаємо, Кабмін ухвалив розпорядження, щоб зменшити споживання електроенергії усіма органами влади. Міністерства, центральні органи виконавчої влади, обласні державні адміністрації мають відмовитися від використання кондиціонерів, зовнішнього освітлення будівель і прилеглої території.
 
Коментарі (0)