ГоловнаТарифи ЖКГНоворічним подарунком для львів’ян стануть старі тарифи на ЖКП

Новорічним подарунком для львів’ян стануть старі тарифи на ЖКП

Мешканці Львова у січні повинні отримати квитанції зі старими тарифами на квартплату, які діяли до червня 2011 року

Мешканці Львова у січні повинні отримати квитанції зі старими тарифами на квартплату, які діяли до червня 2011 року.

Про це сказав правозахисник, заступник голови Львівської міської організації партії «Громадянська позиція» Теодор Дяків.

Нагадаємо, що Львівська міська рада своєю ухвалою скасувала рішення виконавчого комітету, яким у травні 2011 року було встановлено нові тариф на утримання будинків і прибудинкових територій по кожному будинку окремо. При цьому у більшості будинків тарифи зросли. Міська рада скасувала рішення виконкому, мотивуючи це тим, що підвищення квартплати було безпідставним. Міський голова Андрій Садовий наклав вето на ухвалу, лякаючи львів’ян колапсом комунального господарства. Мовляв, місто залишиться взагалі без тарифу, не буде за що утримувати будинки. Депутати подолали вето міського голови, однак, протест на ухвалу сесії наклала прокуратура міста. 10 листопада під час сесії міська рада протест прокурора відхилила.

«У прокуратури було 15 днів, до 25 листопада, щоб оскаржити ухвалу міської ради в суді. Однак, вона цього не зробила. Відтак, ухвала про скасування тарифів на квартплату вступила в дію. Інформація про це є на сайті Львівської міської ради», – каже Дяків.

Отже, у грудні львів’янам повинні нараховувати квартплату за тими тарифами. які діяли до червня 2011 року. Водночас, виконавчі органи повинні здійснити для перерахунок коштів, які вони сплатити протягом 6 місяців дії скасованого тарифу. Кошти повинні або повернутися мешканцям, або зарахуватися як майбутні платежі.

Теодор Дяків додав, що сесія Львівської міської ради повинна прийняти ухвалу, якою дати відповідне доручення виконавчому комітету Львівської міської ради.

«Я не знаю, чи буде винесена така ухвала саме на завтрашнє (15 грудня – ред.) засідання сесії Львівської міської ради, але в тому, що вона найближчим часом буде прийнята, я не сумніваюсь», – сказав він.

Джерело – Galinfo

 
Коментарі (0)