ГоловнаНовини ЖКГОбіцяного три роки чекають: Бердянськ просит гроші на реконструкцію дамби

Обіцяного три роки чекають: Бердянськ просит гроші на реконструкцію дамби

Депутати Бердянської міської ради звернулися до запорізького губернатора з проханням виділити кошти на ремонт частини дамби, яка була зруйнована під час шторму ще в 2007 р. і до цих пір повністю не реконструйована, інформує ІА «Україна Комунальна». У своєму зверненні депутати зазначили, що після шт

Депутати Бердянської міської ради звернулися до запорізького губернатора з проханням виділити кошти на ремонт частини дамби, яка була зруйнована під час шторму ще в 2007 р. і до цих пір повністю не реконструйована, інформує ІА «Україна Комунальна».

У своєму зверненні депутати зазначили, що після шторму, який був 11 листопада 2007 р. в Бердянську були виділені кошти жителям постраждалих і зруйнованих будинків для ремонту і будівлі нових. Так само були виділені кошти на відновлення цілком зруйнованої дамби в розмірі 2 800 тис.грн, що були отримані й освоєні. Частина дамби була відновлена, але інша частина залишилася без ремонту.

За словами депутатів, під час штормів продовжується розмив дамби, що може привести до прориву в декількох місцях. Ліквідація наслідків зажадає набагато більшого фінансування.

 
Коментарі (0)