ГоловнаНовини ЖКГОдеський стадіон «Чорноморець» очікує добудови, трьох мільйонів гривень і Януковича

Одеський стадіон «Чорноморець» очікує добудови, трьох мільйонів гривень і Януковича

Сьогодні голова Одеської обласної державної адміністрації Едуард Матвійчук ознайомився з ходом будівельних робіт на стадіоні «Чорноморець».Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі ОДА.«Ви бачите, якими темпами будується цей стадіон. Тут працює близько тисячі будівельників для того, що

Сьогодні голова Одеської обласної державної адміністрації Едуард Матвійчук ознайомився з ходом будівельних робіт на стадіоні «Чорноморець».

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі ОДА.

«Ви бачите, якими темпами будується цей стадіон. Тут працює близько тисячі будівельників для того, щоб швидкими темпами закінчити цей об'єкт. Вже цієї осені тут пройдуть футбольні матчі. Я, як губернатор, всіляко підтримую такі починання як будівництво цього стадіону, і я гордий, що у нас в Одеській області буде такий красень стадіон, який відповідає всім сучасним вимогам», - прокоментував Е.Матвійчук.

Керівник регіону виразив слова подяки інвесторам, які вклали кошти в будівництво цього спортивного об'єкту.

«Одеська обласна державна адміністрація всіляко підтримує і заохочує такі дії, це стосується і стадіону, і інших проектів, які ми будуємо і відкриваємо в Одеській області. А безпосередньо на завершення будівництва стадіону «Чорноморець» ми виділимо понад 3 млн грн. Безумовно, я відвідаю перший матч і у нас є задумка зробити урочисте відкриття з присутністю керівників країни», - підкреслив Е.Матвійчук.

 
Коментарі (0)