ГоловнаКоментаріТарифи ЖКГО.Кучеренко:«До виборів масових арештів майна за борги по ЖКП очікувати не варто»

О.Кучеренко:«До виборів масових арештів майна за борги по ЖКП очікувати не варто»

Борги громадян за комунальні послуги вже перевалили за 30 млрд. грн. У деяких заборгованість вже становить кілька десятків тисяч гривень.

Борги громадян за комунальні послуги вже перевалили за 30 млрд. грн. У деяких заборгованість вже становить кілька десятків тисяч гривень. Постачальників такий стан справ явно не влаштовує, і вони готуються подавати масові позови в суди на стягнення грошей.

Коли громадяни ризикують розлучитися зі своїм майном і чому від субсідіантов страждають інші споживачі,  розповів екс-міністр ЖКГ Олексій Кучеренко.

За словами експерта, до виборів масових арештів майна очікувати не варто, а ось перевіряти на міцність громадян і піднімати тарифи продовжать.

"Державний контроль тарифоутворення повністю втрачено. А субсидії в 71 млрд. грн. покривати треба. Тому, монополісти будуть підвищувати тарифи, борги-то покриваються державою. Значна частина населення просто вже не тягне такі платіжки і не платить", - зазначив Олексій Кучеренко.

 
Коментарі (2)
Коля
18 Січня 2018 p. 22:44
"Борги" громадян за комунальні послуги виникають не тому що громадяни не платять, а тому що надавачі компослуг не зараховють внесену плату. ---------------------------------------------------------------------Наприклад, "Євро-Реконструкція" вже котрий місяць не зараховує внесену ще в серпні плату за гарячу воду. Споживач вніс плату і має чек, але "Євро-Реконструкція" вперто продовжує цю суму у наступних платіжках зазначати як "борг". Неодноразові звернення на "гарячу лінію" кол-центу 15-51 із цього приводу не допомогли... .І таких ошуканих споживачів, мабуть, безліч; і таких шахраюватих компаній, як "Євро-Реконструкція" теж не одна. От вам і відповідь, звідки міліардні "борги" за ЖКП.
Коля
18 Січня 2018 p. 23:24
Цікаво, що кол-центр замість того, щоб допомогти, пропонує споживачу розшукувати крадія внесеного платежу самостійно...