ГоловнаКоментаріТарифи ЖКГО.Кучеренко:"Уряд і президент визнали, що у нас ніякого ринку газу немає"

О.Кучеренко:"Уряд і президент визнали, що у нас ніякого ринку газу немає"

Державна служба статистики України досі не оприлюднила дані про заборгованість громадян за житлово-комунальні послуги за січень 2021 року, бо боїться показати занадто великі борги українців
Державна служба статистики України досі не оприлюднила дані про заборгованість громадян за житлово-комунальні послуги за січень 2021 року, бо боїться показати занадто великі борги українців.
 
Таку думку у прямому ефірі телеканалу НАШ висловив народний депутат від фракції “Батьківщина” Олексій Кучеренко, повідомила Спілка власників житла України.
 
“Мене трошки дивує, чому досі немає статистки за січень, бо вже лютий закінчився. Щось там Держкомстат відтерміновує, мабуть, боїться ще за місяць дати статистку, тому що там ще більше боргів буде. Уряд і президент визнали, що у нас ніякого ринку газу немає. Насправді ціну можна встановити в будь-який момент зі стелі. І постає питання, а 6,99 грн, де взяли таку ціну?”, – заявив Кучеренко.
 

Також він додав, що українська влада не знає, що робити із величезними боргами населення через комунальні послуги. 

 
Коментарі (1)
Андрій Миколайович
21 Березня 2021 p. 13:29
Будь-які судові розгляди і прийняття рішень по ХКХ можуть здійснюватися без договорів і присутності відповідачів. Депутати всіх рівнів поховалися "скуті одним ланцюгом" з однією метою - викачати останній гроші у населення під шумок пандемії. Країна балансрует між феодальним і рабовласницьким ладом. Невже потрібен "Джельсоміно з чарівним голосом" щоб розкрити цю брехню? Кому як не Раді Експертів ЖКГ створити фронт боротьби з цим середньовічним езуітством "слуг нерода" в центрі Європи?