ГоловнаНовини ЖКГГазопостачанняОператор підземних газових сховищ України розпочав сезон закачування газу

Оператор підземних газових сховищ України розпочав сезон закачування газу

ПАТ "Укртрансгаз", оператор підземних газових сховищ України, розпочав сезон закачування газу, про це повідомив голова групи "Нафтогаз" Олексій Чернишов
ПАТ "Укртрансгаз", оператор підземних газових сховищ України, розпочав сезон закачування газу, про це повідомив голова групи "Нафтогаз" Олексій Чернишов, пише "Україна Комунальна".
 
"Зима завершується тоді, коли починається сезон закачування газу в наші газосховища. Тому тепер офіційно вітаю всіх із весною", - розповів Олексій Чернішов.
 
За його словами, загалом за опалювальний сезон 2023/2024 рр. зі сховищ було відібрано 8,5 млрд куб. м природного газу, з них Україна використала 6,7 млрд куб. м.
 
Загалом сезон відбору газу тривав 145 днів.
 
Нагадаємо, у листопад 2023 року Україна увійшла із запасами в ПСГ 16 млрд куб. м, на середину березня 2024 року вони знизилися до 8,1 млрд куб. м, з яких 0,74 млрд куб. м належало нерезидентам, 2,2 млрд куб. м - резидентам, 4,6 млрд куб. м - групі "Нафтогаз".
 

У 2023 році обсяг газу іноземних трейдерів та енергетичних компаній, закачаного на зберігання в українських ПСГ, сягнув 2,5 млрд куб. м. Цього року "Нафтогаз" розраховує збільшити цей показник до 4 млрд куб. м. 

 
Коментарі (0)