ГоловнаНовини ЖКГЖитлоПайовий внесок для забудовників остаточно скасовано

Пайовий внесок для забудовників остаточно скасовано

У 2021 році в Україні остаточно скасовують пайовий внесок. Раніше одна з правок до законопроекту №4100 про внесення змін до Бюджетного кодексу передбачала повернення норми про пайову участь для забудовників

 

У 2021 році в Україні остаточно скасовують пайовий внесок. Раніше одна з правок до законопроекту №4100 про внесення змін до Бюджетного кодексу передбачала повернення норми про пайову участь для забудовників.

Але як розповіла нардеп Олена Шуляк на своїй сторінці в Фейсбук, в ході обговорення в залі парламенту вдалося відстояти остаточне скасування пайового внеску з 1 січня 2021 року. Парламентарій нагадала, що в 2019-му Рада скасувала цю норму, а поточний рік був перехідним.

«Я нагадаю всім, хто зважився повернути старі правила назад, що за час існування цієї норми, пайовий внесок став не джерелом поповнення місцевих бюджетів, а джерелом корупції в будівництві», – зазначила нардеп. За її словами, мова йшла про 10% від кошторисної вартості для офісних центрів, готелів і магазинів, а також 4% – для житлової нерухомості.

 

 

 
Коментарі (0)