ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГПакунок малюка замінять п’ятьма тисячами гривень

Пакунок малюка замінять п’ятьма тисячами гривень

Кабмін започаткував експериментальний проект з монетизації "Пакунку малюка" – українцям платитимуть 5 тисяч гривень замість натуральної допомоги

Кабмін започаткував експериментальний проект з монетизації "Пакунку малюка" – українцям платитимуть 5 тисяч гривень замість натуральної допомоги

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Telegram-канал нардепа Олексія Гончаренка.

"Кабмін започаткував експериментальний проект з монетизації "Пакунку малюка". Пропонується впровадити виплату 5 тисяч гривень замість натуральної допомоги. У "Приватбанку" буде відкриватися рахунок зі спеціальним режимом використання і соціальна картка", – написав Гончаренко.

Нардеп додав, що рішення прийнято з доопрацюванням у триденний термін.

"Проектом пропонується запровадити цільову компенсаційну виплату у розмірі 5 тисяч гривень, громадянам, у яких народилась дитина, видати спеціальну картку з особливим режимом використання", – заявила на засіданні Кабміну міністр соціальної політики Марина Лазебна.

Вона відзначила, що на одну новонароджену дитину уряд виплачуватиме грошову компенсацію у розмірі 5 тисяч гривень замість "пакунку малюка", щоб батьки самостійно могли купувати товари для дитини.

Глава Мінсоцполітики додала, що на час реалізації пілотного проекту будуть встановлені роздрібні точки, в яких можна бути придбати на ці гроші лише визначені товари.

 

 
Коментарі (0)