ГоловнаНовини ЖКГГазопостачанняПарубій проти «Північного потоку-2»

Парубій проти «Північного потоку-2»

Голова Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що «Північний потік-2» є політичним проектом, спрямованим на дестабілізацію у європейському регіоні і тому йому треба дати «гідну відповідь»
Голова Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що «Північний потік-2» є політичним проектом, спрямованим на дестабілізацію у європейському регіоні і тому йому треба дати «гідну відповідь» та не допустити будівництва цього газогону. Про це він сказав під час промови на XI Київському форумі з безпеки.
 
За його словами, коли говориться про безпеку, то йдеться про щось більше, ніж про мілітарну безпеку, але й про інформаційну, гуманітарну та енергетичну.
 
Парубій зазначив, що Путін використовує всі ці інструменти для свого агресивного впливу у світі.
 
Він додав, що саме через це українські парламентарі, разом із колегами із Польщі, Грузії, Латвії, Литви, Естонії та Молдови підписали рішення про недопустимість будівництва "Північного потоку-2", оскільки сусіди РФ найглибше усвідомлюють "масштаб загрози від Путіна".
 
"Північний потік-2" не є енергетичним проектом. Він спрямований на те, щоб чинити політичний шантаж. Ми знаємо, якої сили він може бути", - сказав спікер Ради.
 
Парубій додав, що тільки розміщення газотранспортної системи на українській території зупинило Путіна від повномасштабної атаки на Україну, але якщо у нього з'явиться альтернатива у вигляді "Північного потоку-2", то ризик такої атаки може значно збільшитися.
 

І саме тому, на його думку, країни ЄС мають відмовитися від підтримки цього проекту. 

 
Коментарі (0)