ГоловнаКоментаріАльтернативна енергетикаПавло Розенко: Із травня цього року понад 500 тисяч українських родин звернулися за призначенням субсидії

Павло Розенко: Із травня цього року понад 500 тисяч українських родин звернулися за призначенням субсидії

Павло Розенко наголосив, що для 5,5 мільйона родин, які оформили субсидії в минулому опалювальному сезоні, їх переоформлення відбуватиметься автоматично.
Із травня цього року за призначенням субсидії звернулося понад 500 тисяч українських родин. Про це в інтерв’ю 5 каналу заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.
 
«Це люди, які звернулися за субсидією вперше», - уточнив він.
 
Павло Розенко наголосив, що для 5,5 мільйона родин, які оформили субсидії в минулому опалювальному сезоні, їх переоформлення відбуватиметься автоматично. «Для цих громадян переоформлення субсидій на новий термін вже відбувається в автоматичному режимі. Цим людям не потрібно ніяких додаткових звернень, ніяких додаткових документів», - сказав він.
 
Коментуючи питання монетизації субсидій, Віце-прем’єр зазначив, що Уряд сьогодні працює над питанням монетизації економії субсидій. За словами Павла Розенка, така модель буде реалізована вже наприкінці цього опалювального сезону.
 
«Ми працюємо над тим, щоб монетизувати залишки субсидії, тобто ті кошти, які може отримати людина внаслідок економного споживання газу, електроенергії тощо. Якщо наприкінці опалювального сезону у субсидіанта буде економія, то ця економія буде монетизована наприкінці опалювального сезону і ці кошти можна буде використати на заходи з енергозбереження», - пояснив він.

Водночас він зауважив, що повна монетизація субсидій зараз неможлива. «Є повний консенсус в Уряді і цю позицію підтримує і експертне середовище, що монетизувати всі субсидії для 9 млн українських родин неможливо», - сказав Павло Розенко. 

 
Коментарі (1)
Коля Пухов
05 Вересня 2016 p. 21:46
Особливо неприємна ситуація з комунальними платежами у тих, кого чиновники-можновладці спочатку примусово позбавили робочого місця по незалежним від працівника причинам ( в результаті так званих "ліквідацій" держпідприємств, установ, організацій), тобто спочатку забрали у людини заробіток, а потім штучно приписують цій людині уявний дохід та ще й у розмірі двох прожиткових мінімумів, і на підставі цієї фальсифікації значно зменшують субсидію або взагалі її не нараховують.