ГоловнаНовини ЖКГАльтернативна енергетикаПід Києвом побудують елітні котеджі для суддів

Під Києвом побудують елітні котеджі для суддів

На місці урочища Старе село, що за два кроки від Троєщини в Києві, незабаром почнеться будівництво елітних котеджів, в яких будуть жити судді Верховного суду України та інші небідні громадяни – зокрема, росіяни. Навколо будівництва розгорнулось кілька скандалів, пише «Газета по-киевски&r

На місці урочища Старе село, що за два кроки від Троєщини в Києві, незабаром почнеться будівництво елітних котеджів, в яких будуть жити судді Верховного суду України та інші небідні громадяни – зокрема, росіяни. Навколо будівництва розгорнулось кілька скандалів, пише «Газета по-киевски».

На місці намитої ділянки раніше розташовувалися дачні наділи чорнобильців, які їм виділила у 1991 році сільрада села Троєщина без права на капітальне будівництво. Чорнобильцям відмовили в приватизації ділянок, що є порушенням закону. Крім того, зведення котеджів поставить хрест на довгобуді опікового центру, в який держава вклала чималі кошти. Та й жителі сусіднього села Троєщина заперечують проти віп-будівництва: багатенькі господарі котеджів перекриють селянам дорогу до річки.

У далекому 2006 році 29 вересня Київрада виділила ділянку в 11 га на березі Десенки під котеджне містечко. Тоді цю землю з «зеленої зони» перевели в категорію «садибно-житлового будівництва» і віддали Верховному суду. І ось через майже п'ять років тут, нарешті, почалися роботи.

По сусідству з суддівським селищем забудовується котеджне містечко «Деснянський». На його території знаходяться 335 житлових будинків площею від 166 до 750 «квадратів». У відкритому доступі можна виявити ціни тільки на невеличкі будинки - за них просять 2,5 млн. грн. і більше.

«Деснянський» стане містечком закритого типу з багаторівневою системою охорони. У ньому передбачені супермаркет, кафе, ресторан, салон краси, фітнес-центр, аптека, спортивні та дитячі майданчики. Крім того, на території містечка багатії облаштували штучне озеро площею 2,6 га із зонами відпочинку.

 
Коментарі (0)