ГоловнаНовини ЖКГПо Києву будуть їздити двоповерхові автобуси

По Києву будуть їздити двоповерхові автобуси

Екскурсоводи вже щосили готуються до Євро-2012. Зовсім скоро на дорогах Києва можна буде побачити звичний атрибут європейського міста - двоповерхові екскурсійні автобуси з відкритим верхом, пише г. «Сегодня». Втім, вони є і зараз, але на маршруті працює всього 2 автобуса, тому їх майже не видно. Та

Екскурсоводи вже щосили готуються до Євро-2012. Зовсім скоро на дорогах Києва можна буде побачити звичний атрибут європейського міста - двоповерхові екскурсійні автобуси з відкритим верхом, пише г. «Сегодня».

Втім, вони є і зараз, але на маршруті працює всього 2 автобуса, тому їх майже не видно. Та й не дотримувався головний принцип таких екскурсій: турист виходить на будь-якій зупинці, фотографується, гуляє, а потім в будь-який момент може з того ж квитка продовжити шлях далі.

У київському випадку автобус без зупинок просто їздив по місту. Але, як розповіла директор компанії, яка займається такими екскурсіями, Євгенія Степанова, скоро вони закуплять до десяти автобусів. А буквально на днях вже з'явилися зупинки, де можна виходити, а потім по тому ж квитку сідати в автобус. Їх 17: «Лаврська» (вона ж кінцева), «Парк Слави», «Маріїнський палац »,« Палац спорту»,«Володимирський собор», «Хрещатик», «Майдан», «Опера»,«Адміністрація президента», «Сагайдачного»...

Крім того, у нових автобусах Степанова обіцяє вирішити питання з аудіо гідами.

«Кожному туристу будемо видавати навушники. Мову він вибере сам - їх у програмі буде 18, і, проїжджаючи біля якоїсь пам'ятки, буде сам включати розповідь про неї. Зараз про це розповідає живий гід і перекладає англійською», - говорить Степанова.

Порівняно з європейськими цінами, поїздка по Києву коштує зовсім небагато - 150 грн. (13євро, в той час як у Європі - 20-30 євро).

 
Коментарі (0)