ГоловнаНовини ЖКГПопов представив проект Стратегії розвитку м. Києва до 2025 року

Попов представив проект Стратегії розвитку м. Києва до 2025 року

26 травня 2011 року голова КМДА Олександр Попов на розширеній нараді у Київській міській державній адміністрації, яка пройшла під головуванням Президента України Віктора Януковича, представив проект Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року. Про це «Україні Комунальній» повідомили в прес-службі К

26 травня 2011 року голова КМДА Олександр Попов на розширеній нараді у Київській міській державній адміністрації, яка пройшла під головуванням Президента України Віктора Януковича, представив проект Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року.

Про це «Україні Комунальній» повідомили в прес-службі КМДА.

Доповідаючи, Олександр Попов зазначив, що за результатами проведеної роботи було виокремлено 6 елементів, які надалі визначатимуть головні пріоритети і цілі. Зокрема, Київ – інноваційний економічний центр у східноєвропейському регіоні з потужною конкурентною позицією.

«Ми робимо ставку на розвиток 2-3 конкурентних експортно-орієнтованих кластерів економіки та на залучення найкращих компаній та кадрів, наприклад, за допомогою розвитку центру тяжіння штаб-квартир міжнародних компаній, що представлені на теренах СНД», – зазначив Олександр Попов.

Окрім того, особлива увага буде приділятися збереженню та розвитку культурно-історичної спадщини. Зокрема одним із найважливіших напрямків впровадження цього елементу є розвиток культурного життя і туризму, збереження та відновлення історичного вигляду міста.

Одним із головних завдань, які вбачає Олександр Попов, є підвищення якості життя мешканців Києва.

«Головним пріоритетом у цьому напрямку ми бачимо підвищення комфорту перебування в місті, підтримку розвитку людського капіталу, забезпечення екологічної стійкості й покращення довкілля», – наголосив голова Київської міської державної адміністрації.

 
Коментарі (0)