ГоловнаНовини ЖКГТранспортПопов: у київському метро стане вдвічі вільніше – завдяки міській електричці

Попов: у київському метро стане вдвічі вільніше – завдяки міській електричці

Запуск міської кільцевої електрички в Києві розвантажить лінії метрополітену, зменшить навантаження на центральні пересадочні станції столичного метро в 2,5 рази та суттєво покращить транспортне сполучення лівого та правого берега міста. На цьому наголосив голова Київської міської державної адмініс

Запуск міської кільцевої електрички в Києві розвантажить лінії метрополітену, зменшить навантаження на центральні пересадочні станції столичного метро в 2,5 рази та суттєво покращить транспортне сполучення лівого та правого берега міста.

На цьому наголосив голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов під час церемонії відкриття руху нового виду міського транспорту в столиці, повідомляє прес-служба КМДА.

Як зазначив О.Попов, станції міської електрички будуть працювати як пересадочні вузли на метрополітен чи інший громадський транспорт. Наразі до послуг пасажирів 14 станцій. Ще 5 – будуть введені в експлуатацію у другу чергу. Планується, що це будуть станції: Либідська, Київ-Дніпровський, Відрадний, Київська-Русанівка та Оболонь.

За повідомленням Укрзалізниці, передбачено курсування 66 електропоїздів, з них 30 вранці та 36 у вечорі. З 6:00 до 9:30 і з 16:30 до 20:00 електричка курсуватиме з інтервалом 15-17 хвилин. На маршруті передбачено 14 зупинок з можливістю пересадки на станції всіх трьох ліній столичного метрополітену.

Також у кожному районі Києва, де пролягає траса руху міської електрички, буде забезпечено відповідні під'їзди громадського транспорту до станцій та платформ.

За словами О.Попова, запуск міської кільцевої електрички було прискорено на прохання киян, аби якнайшвидше виявити всі можливі недоліки. Крім того, очільник міста зауважив, що необхідно враховуючи практичний досвід прорахувати, оптимальний маршрут до станцій електрички та розробити маршрути громадського транспорту – тролейбусів, автобусів, трамваїв. У цьому голова КМДА покладає надії на киян.

«Я буду вдячний мешканцям міста, якщо вони надаватимуть свої пропозиції щодо оптимізації маршрутів, які прилягатимуть до кільця міської електрички. Свої пропозиції усі бажаючі можуть висловити, звернувшись до call-центру КМДА, надсилати листи до адміністрації, або залишати пропозиції на сайті міської влади», – сказав він.

 
Коментарі (0)