ГоловнаНовини ЖКГТранспортПопов визнає, що столична міська електричка зараз не ідеальна

Попов визнає, що столична міська електричка зараз не ідеальна

Міська влада продовжить працювати над поліпшенням комфорту та якістю надання послуг киянам у міській кільцевій електричці. Про це під час урочистого відкриття повідомив голова КМДА Олександр Попов, інформує прес-служба КМДА. Зокрема О.Попов зазначив, що зараз ще існують певні невеликі недоліки, на

Міська влада продовжить працювати над поліпшенням комфорту та якістю надання послуг киянам у міській кільцевій електричці.

Про це під час урочистого відкриття повідомив голова КМДА Олександр Попов, інформує прес-служба КМДА.

Зокрема О.Попов зазначив, що зараз ще існують певні невеликі недоліки, над усуненням яких працюватимуть міські служби. Буде проводитись моніторинг якості надання послуг, комфортності, обраховуватись пасажиропотік, відпрацьовуватись схема руху як кільцевої електрички, так і громадського транспорту, який підвозитиме киян до станцій та платформ тощо.

«Налагодження роботи кільцевої міської електрички – проект не одного дня. Ми продовжимо роботу над ним. Зокрема наступного року будуть відкриті нові станції. Адже зараз введено в експлуатацію 14 із 18 запланованих. Маю надію, що протягом наступного року цей проект запрацює на повну потужність», – сказав О.Попов.

Також голова КМДА звернувся до киян із проханням надсилати свої зауваження, пропозиції, вказувати, на що міським службам необхідно звернути увагу, адже у першу чергу, «міська електричка працює саме для киян, для того, щоб ви щодня могли швидко та комфортно пересуватися містом», – підкреслив О.Попов.

 
Коментарі (0)