ГоловнаНовини ЖКГЕлектроенергетикаПотепління допоможе уникнути відключень електроенергії

Потепління допоможе уникнути відключень електроенергії

Підвищення температури повітря наступного тижня дасть можливість уникати відключень електроенергії вночі та вранці, проте загалом протягом літа, осені та наступної зими відключення можуть застосовуватись

 

Підвищення температури повітря наступного тижня дасть можливість уникати відключень електроенергії вночі та вранці, проте загалом протягом літа, осені та наступної зими відключення можуть застосовуватись.

Про це повідомив голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький в ефірі телемарафону у неділю ввечері.

"Як ми і оголосили, завтра з 6-ї вечора до півночі будуть ймовірно застосовані графіки погодинних відключень для промисловості та населення у зв'язку з тим, що в енергосистемі не вистачає потужності для того, щоб покрити вечірній пік споживання".

Якщо порівнювати з минулим тижнем, то погодні умови будуть більш сприятливими, температура довкілля очікується вищою. Відповідно, споживання буде трохи меншим, ніж було минулого тижня. Тому ми сподіваємося, що це дасть змогу уникати відключень уночі, як це було інколи цього тижня, і також у період ранкового максимуму споживання", - зазначив Кудрицький.

Відповідаючи на запитання, скільки приблизно ще вимикатимуть українцям світло, Кудрицький сказав, що це може тривати принаймні протягом літа, осені та наступної зими.

"За цих умов світло вимикатимуть, доки не відновиться генерація. Це займе місяці. І це за умови, що не буде нових обстрілів. Протягом літа та протягом осені та наступної зими нам треба бути готовими до того, що періодично графіки відключень можуть бути застосовані.

Ми зараз у такій ситуації, коли ми маємо дуже сильний дефіцит виробництва електроенергії, електростанції швидко відновити після таких тяжких пошкоджень неможливо. Тому дефіцити іноді виникатимуть, і відключення споживачів, графіки відключень можуть повертатися іноді. Нам усім треба бути готовими до цього", - сказав він.

 

 

 
Коментарі (0)