ГоловнаНовини ЖКГЕлектроенергетикаПовинні реалізувати швидке та недороге відновлення усіх енергооб'єктів до зими - Президент

Повинні реалізувати швидке та недороге відновлення усіх енергооб'єктів до зими - Президент

Україна повинна реалізувати швидке та недороге відновлення усіх енергооб'єктів до зими, які можливо, про це заявив Президент України Володимир Зеленський
Україна повинна реалізувати швидке та недороге відновлення усіх енергооб'єктів до зими, які можливо, про це заявив Президент України Володимир Зеленський на відкритті Ukraine Recovery Conference 2024, пише "Україна Комунальна".   
 
«Ми повинні реалізувати швидке та недороге відновлення усіх енергооб'єктів, які можливо зараз відновити до зими, протягом наступних 3-4 місяців», - заявив він. 
 
Зеленський підкреслив, що українські фахівці знають як це забезпечити й просить від партнерів обладнання з зупинених електростанцій та пряму фінансову підтримку. 
 
«Це дозволить відреагувати на ситуацію тут і зараз, зберегти нормальне життя», - додав він.
 

Станом на травень 2024 року збитки та втрати енергетичного сектору України внаслідок повномасштабного вторгнення Росії перевищили $ 56 млрд, повідомила Київська школа економіки (KSE). 

 
Коментарі (0)