ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГПри призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

У випадку, якщо чоловік і дружина зареєстровані за різними адресами, субсидія призначається, і під час призначення житлової субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їхнього місця реєстрації
У випадку, якщо чоловік і дружина зареєстровані за різними адресами, субсидія призначається, і під час призначення житлової субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їхнього місця реєстрації, крім осіб, які проживають в селі чи селищі, яким виповнилося 60 років. 
 
Про це розповіла пресслужба Міністерства соціальної політики України на своїй сторінці у Facebook.
 
У Мінсоцполітики пояснюють, що відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабміну №848, житлова субсидія призначається, виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб і розраховується на всіх членів домогосподарства.
 
"До складу домогосподарства входять особи, що зареєстровані у житловому приміщенні (будинку), на яких розраховуються соціальні норми житла та соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами та доходи яких враховуються при призначенні житлової субсидії", - йдеться у повідомленні.
 
Під час призначення житлової субсидії враховуються також доходи членів сім’ї особи зі складу домогосподарства у разі, коли адреса їхнього зареєстрованого (фактичного) місця проживання відмінна від адреси домогосподарства. При цьому соціальні норми житла та соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами за адресою домогосподарства на таких осіб не розраховуються.
 

"Таким чином, субсидія призначається, і під час призначення житлової субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їхнього місця реєстрації, крім осіб, які проживають в селі чи селищі, яким виповнилося 60 років", - роз’яснили у міністерстві. 

 
Коментарі (0)