ГоловнаНовини ЖКГПри УСПП створять комісію з питань розвитку ЖКГ

При УСПП створять комісію з питань розвитку ЖКГ

При Українському союзу промисловців і підприємців буде створено Комісію з питань розвитку та реформування житлово-комунального господарства. Про це під час зустрічі домовилися президент УСПП, народний депутат, радник Президента України Анатолій Кінах та президент Всеукраїнської асоціації приватних і

При Українському союзу промисловців і підприємців буде створено Комісію з питань розвитку та реформування житлово-комунального господарства. Про це під час зустрічі домовилися президент УСПП, народний депутат, радник Президента України Анатолій Кінах та президент Всеукраїнської асоціації приватних інвесторів ЖКГ Сергій Бульбас, інформує прес-служба УСПП.

Сторони обговорили стан розвитку житлово-комунального господарства України та перспективи залучення приватного капіталу у галузь.

«Завданням комісії стане налагодження конструктивного діалогу з органами державної влади та сприяння взаємовідповідальним стосункам між бізнесом та владою у питаннях розвитку ЖКГ, що покликане прискорити та упорядкувати процеси реформування житлово-комунальної сфери», - поінформував А. Кінах.

У свою чергу, Серій Бульбас зазначив, що рівень кризових явищ у галузі настільки глибокий, що без об'єднання зусиль, без створення умов для приватного капіталу сфері ЖКГ не обійтися. «Наріжним каменем» реформ у ЖКГ має стати активна участь ділової спільноти у формуванні стратегії та програм розвитку житлово-комунального господарства країни.

Сторони домовилися, що у червні поточного року відбудеться перше установче засідання Комісії УСПП з питань розвитку та реформування житлово-комунальної галузі України, на якому буде визначено пріоритетні напрями та завдання роботи Комісії.

 
Коментарі (0)