ГоловнаНовини ЖКГЖитлоПри відбудові Київщини виявили порушення

При відбудові Київщини виявили порушення

Зараз за допомогою Фонду ліквідації наслідків збройної агресії в області відновлюється 56 об'єктів

 

У Комісії Київській обласній військовій адміністрації провели розширену нараду з питань забезпечення прозорості та підзвітності процесу відбудови житла в регіоні серйозних зауважень немає. Про це повідомив у Facebook голова КОВА Руслан Кравченко.

Зазначається, що наразі за допомогою Фонду ліквідації наслідків збройної агресії відновлюється 56 об'єктів, 21 із них — комісія перевірила. Це житлові будинки, садки, школи, укриття.

Голова КОВА поінформував, що частина підрядників дотримується умов договору, тож у членів комісії з перевірки об'єктів відбудови серйозних зауважень до їхньої роботи не було. Але на деяких будівельних майданчиках зафіксували, зокрема, такі порушення:

відставання від графіка робіт

недостатня кількість працівників на об'єктах

незадовільна якість робіт.

В адміністрації зауважили, що деякі із порушень фіксували повторно: там уже були перевірки і давався час на виправлення ситуації.

«Не ігноруйте зауваження технагляду. Виправляйте одразу. Інакше буде юридична відповідальність. Ніхто не буде заплющувати очі на безпідставне затягування процесів чи неякісну відбудову. Ми всі працюємо винятково для людей»,— каже Кравченко.

Цього тижня на Київщині проведуть перевірку відбудови багатоповерхівок та укриттів, що пошкоджені через війну. 

 

 

 
Коментарі (0)