ГоловнаНовини ЖКГАльтернативна енергетикаПриміщення книгарні «Сяйво» повернуто до комунальної власності

Приміщення книгарні «Сяйво» повернуто до комунальної власності

17 травня цього року Господарський суд міста Києва за позовом ТОВ «Книгарня «Сяйво» прийняв рішення на користь територіальної громади міста та повернув приміщення книгарні до комунальної власності, інформує прес-служба КМДА. «Ми вітаємо таке рішення та сподіваємося на остато

17 травня цього року Господарський суд міста Києва за позовом ТОВ «Книгарня «Сяйво» прийняв рішення на користь територіальної громади міста та повернув приміщення книгарні до комунальної власності, інформує прес-служба КМДА.

«Ми вітаємо таке рішення та сподіваємося на остаточне завершення судових процесів навколо «Сяйва» найближчим часом. Доля цієї книгарні вже давно вийшла за рамки суто приватизаційного конфлікту. «Сяйво» – це не тільки символ грабіжницької приватизації комунального майна, що відбувалася в Києві в останні роки, але й символ зневаги до культурних потреб киян на користь несумлінного бізнесу. Тому, після завершення судових процесів, у цьому приміщенні знов буде відкрито книгарню», – запевнив заступник голови КМДА Олександр Пузанов.

Приміщення книгарні «Сяйво» площею 363,8 кв. м., що знаходиться за адресою: вул. Червоноармійська, 6, було продано Управлінням з питань комунального майна, приватизації та підприємництва Шевченківської районної ради на аукціоні у вересні 2009 року.

У подальшому приміщення спочатку було здано в оренду, а потім перепродано.

Господарський суд м. Києва визнав недійсними: результати аукціону з продажу приміщення книгарні «Сяйво», договір купівлі-продажу приміщення книгарні, що був укладений між Шевченківською райрадою та ТОВ «Абріль-студіо» у 2009 році, а також договір, за яким приміщення було перепродано на користь третьої особи. Таким чином, приміщення книгарні знов повернуто до комунальної власності.

 
Коментарі (0)