ГоловнаНовини ЖКГМістобудуванняПроцедуру початку будівництва нових доріг можуть спростити

Процедуру початку будівництва нових доріг можуть спростити

Проведення нового будівництва доріг за держзамовленням без документації, яка засвідчує право власності на земельну ділянку, скоро може стати можливим.

Заступник глави комітету Верховної Ради, народний депутат від Партії регіонів Ігор Лисов пропонує проводити нове будівництво доріг за держзамовленням без документації, яка засвідчує право власності чи користування земельною ділянкою у разі якщо мова йде про землі виключно державної або комунальної власності.

Про це йдеться в проекті закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань регулювання містобудівної діяльності», підготовленому до другого читання, інформує прес-служба нардепа.

Так, згідно внесеним змінам в ст. 34 закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» нове будівництво відповідно до містобудівної документації інженерно-транспортних мереж та комунікацій на замовлення органів державної влади та місцевого самоврядування на землях державної або комунальної власності може бути проведено за відсутності документа, що засвідчує право власності чи користування земельною ділянкою.

 
Коментарі (0)