ГоловнаНовини ЖКГЗаконодавствоПрограму реформування ЖКГ переглянуть

Програму реформування ЖКГ переглянуть

До розгляду в комітетах подано Проект Закону «Про внесення зміни до Прикінцевих положень Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік» (щодо фінансування програми з реформування ЖКХ).

За поточний тиждень до Верховної Ради був внесений Проект Закону «Про внесення зміни до Прикінцевих положень Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік», запропонований народним депутатом VI скликання Валерієм Барановим.

Документом пропонується доповнити Прикінцеві положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік» пунктом 4-1. А саме, - зупинити до 31 грудня 2012 року дію частини п’ятої розділу VІІ «Фінансове забезпечення виконання завдань Програми» Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки, затвердженої Законом України «Про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки».

Нагадаємо, метою проекту є забезпечення ефективного використання коштів, передбачених у державному бюджеті на 2012 рік для реалізації заходів Загальнодержавної програми.

Катерина Ляшевська
 
Коментарі (0)