ГоловнаНовини ЖКГПрограму розвитку систем водовідведення міст скоро підготують, а Борисполю дадуть 50 мільйонів

Програму розвитку систем водовідведення міст скоро підготують, а Борисполю дадуть 50 мільйонів

50 мільйонів гривень виділив Кабінет Міністрів для проведення у 2011 році першочергових робіт з будівництва каналізаційних очисних споруд у м. Бориспіль Київської області та вирішення питань запобігання негативних ситуацій техногенного характеру. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр України – Мініс

50 мільйонів гривень виділив Кабінет Міністрів для проведення у 2011 році першочергових робіт з будівництва каналізаційних очисних споруд у м. Бориспіль Київської області та вирішення питань запобігання негативних ситуацій техногенного характеру.
Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Віктор Тихонов, інформує прес-служба урядовця.
За його словами, кошти виділені за рахунок залишку коштів Державного фонду охорони навколишнього природного середовища, який утворився на 1 січня 2011 року. Врегульовує питання прийняте на сьогоднішньому засіданні Уряду розпорядження «Про виділення коштів для здійснення у 2011 році невідкладного природоохоронного заходу з будівництва каналізаційних очисних споруд у м. Бориспіль Київської області».
У продовження теми, Віктор Тихонов нагадав, що очолюване ним відомство завершує розробку Загальнодержавної програми розвитку та реконструкції централізованих систем водовідведення населених пунктів України, реалізація якої повинна вирішити проблемні питання водовідведення.
Для інформації, основна частина існуючих централізованих систем водовідведення населених пунктів збудована ще 30-50 років тому. Протяжність ветхих та аварійних каналізаційних мереж щорічно зростає і вже досягла 35% від їх загальної протяжності. Понад 40% обладнання систем водовідведення сьогодні потребує заміни, 25 % каналізаційних станцій очистки перебувають в експлуатації понад 40 років і лише близько 10% - менше ніж 15%.

 
Коментарі (0)