ГоловнаНовини ЖКГАльтернативна енергетикаПрокуратура може зупинити ще одне скандальне київське будівництво

Прокуратура може зупинити ще одне скандальне київське будівництво

Прокуратура міста Києва у двотижневий термін перевірить дозвільну документацію щодо будівництва по вул. Івана Франка, 11 та фактичний стан справ на будівництві цього об'єкту. У разі, якщо буде виявлено порушення законодавства України, прокуратура винесе припис щодо тимчасового припинення його будівн

Прокуратура міста Києва у двотижневий термін перевірить дозвільну документацію щодо будівництва по вул. Івана Франка, 11 та фактичний стан справ на будівництві цього об'єкту. У разі, якщо буде виявлено порушення законодавства України, прокуратура винесе припис щодо тимчасового припинення його будівництва. Про це сьогодні на зустрічі з мешканцями прилеглих до цього будівництва будинків повідомив прокурор міста Києва Анатолій Мельник, передає кореспондент «України Комунальної».

За словами Мельника, рішення про припинення будівництва буде прийматися тільки після перевірки всіх дозвільних документів та аналізу інформації, яка буде зібрана у ході перевірок.

Мешканці прилеглих до будівництва будинків та представники громадянської кампанії «Форум порятунку Києва» повідомили прокурору, що будівництво споруди мало здійснюватися на 0,7 га території двору. Однак, як стверджують мешканці, насправді під будівництво задіяна земельна ділянка значно більшої площі.

Як раніше повідомлялося, мешканці обурені тим, що майбутній будинок повністю закриє краєвид з їхніх вікон, а також ще більше зашкодить навколишнім спорудам, що належать до старої забудови. Зокрема, для ведення будівництва забудовник зробив підкоп під арку старого будинку. Через це стіни та стеля квартири, що знаходиться над аркою, зазнали значного пошкодження.

Нагадаємо, що у лютому 2011 року інспекція державного архітектурно-будівельного контролю в Києві видала дозвіл громадянину Латвії Вілнісу Вітоліньшу і підряднику ТОВ «Будівельно-консалтингова фірма «Граніт» на виконання будівельних робіт з будівництва індивідуального 8-ми етажного житлового будинку по вул. Івана Франка, 11.

 
Коментарі (0)