ГоловнаНовини ЖКГОСББПрокуратура викрила чиновників та підрядників на розкраданні коштів при утепленні будинків

Прокуратура викрила чиновників та підрядників на розкраданні коштів при утепленні будинків

Службовці комунального підприємства та два директори підрядних товариств, завищуючи в офіційних документах об'єми та вартість виконаних робіт з утеплення багатоквартирних будинків заволоділи бюджетними коштами на суму понад 700 тис. гривень
Київською міською прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно службовців комунального підприємства та двох директорів підрядних товариств, які у складі організованої групи заволоділи бюджетними коштами в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України), про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.
 
У прокуратурі повідомили, що восени 2019 року директор комунального підприємства, головний інженер цього ж підприємства, двоє директорів підрядних товариства та інші службовці, особи яких наразі встановлюються, вступили у злочинну змову з метою заволодіння бюджетними коштами.
 
Йдеться про кошти, що виділені відповідно до розпорядження Київської міської ради «Про виконання робіт в рамках проектів, які перемогли у 2018−2019 роках у конкурсах проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, а також у кооперативних будинках».
 
У ході реалізації злочинного задуму вказані особи шляхом умисного завищення в офіційних документах обсягів та вартості виконаних робіт з утеплення багатоквартирних будинків заволоділи коштами на загальну суму понад 700 тис. гривень.
 
Наразі обвинувальний акт скеровано до Шевченківського районного суду м. Києва для розгляду по суті.

За вчинене зловмисникам загрожує до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та конфіскацією майна. 

Бажаєте створити інтернет магазин? Отримати кваліфіковану допомогу, можна залишивши заявку на сайті promoter.net.ua. Створити інтернет магазин ціна - індивідуальний і відповідальний підхід до кожного замовника.

 
Коментарі (0)