ГоловнаКоментаріФінансування ЖКГП.Розенко:«У наступному опалювальному сезоні не будет змінюватись ні формула нарахування субсидії, ні критерії для її нарахування»

П.Розенко:«У наступному опалювальному сезоні не будет змінюватись ні формула нарахування субсидії, ні критерії для її нарахування»

За словами Павла Розенка, сьогодні субсидії отримують близько 7,5 млн родин. Віце-прем’єр-міністр зауважив, що реформована система субсидій показала свою ефективність у період підвищення ціни на газ до економічно обґрунтованого рівня.
Ніяких суттєвих змін у системі нарахування субсидій у наступному опалювальному сезоні не буде. Про це під час інтернет-конференції у прес-центрі ЛІГАБізнесІнформ повідомив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.
 
«Ніяких суттєвих змін у наступному опалювальному сезоні не буде. Уряд не буде змінювати чи то формулу нарахування субсидії, чи то критерії для її нарахування. Найголовніший критерій – співвідношення доходів родини і витрат на житлово-комунальні послуги», - сказав він, нагадавши, що в середньому витрати на оплату житлово-комунальних послуг не повинні перевищувати 10-15% доходів родини.
 
За словами Павла Розенка, сьогодні субсидії отримують близько 7,5 млн родин. Віце-прем’єр-міністр зауважив, що реформована система субсидій показала свою ефективність у період підвищення ціни на газ до економічно обґрунтованого рівня.
 
«В ситуації, коли останні 15 років ми жили в популізмі і нібито не підвищували ціну на газ, коли в усіх країнах ціни на газ зростали, а в Україні гралися з ціною, ми опинилися в ситуації, коли подобалося це комусь чи ні, але ми змушені були одразу різко підняти ціну на газ до економічно обґрунтованого рівня. Переді мною стояло завдання як зробити так, щоб в цей непростий час захистити людей. І ми це зробили. Можна по-різному ставитися до системи субсидій. Але те, що нам вдалося захистити 7,5 млн українських родин - для мене це абсолютно гарний показник», - зазначив Пало Розенко.

Віце-прем’єр-міністр також запевнив, що в цьому опалювальному сезоні (2016-2017 рр) вже ніяких перерахунків субсидій не буде. «В тому числі, підвищення мінімальної зарплати до 3200 грн жодним чином не вплине на вже призначені субсидії», - підкреслив він. 

 
Коментарі (2)
Коля
08 Березня 2017 p. 19:09
А у яку сторону перерахують субсидії? Торішньої весни у зв"язку із збільшенням тарифів (знеціненням гривні) субсидії були, як не дивно, значно зменшені. Тому актуальним є питання: чи можна відмовитись від перерахунку субсидії?
Коля
08 Березня 2017 p. 19:31
Тепер собеси не надсилають споживачам документ про призначення субсидії , як це було раніше. Тобто, жоден "одержувач" субсидії не може документально підтвердити своє право на цю субсидію. "Київгаз" і "Київводоканал" цим скористалися і поприписували побутовим споживачам штучні борги. Тепер тим бідним споживачам зовсім не просто довести, що вони платили з урахуванням віртуальної субсидії, а значить, менше, і це було законно.

загрузка...