ГоловнаНовини ЖКГРада міністрів АРК збільшила кошторис на ремонт доріг Сімферополя на 100 млн грн

Рада міністрів АРК збільшила кошторис на ремонт доріг Сімферополя на 100 млн грн

Кримський уряд на капітальний ремонт вулично-дорожньої мережі Сімферополя спрямує ще 100 млн грн. Про це повідомляє Головне управління ради міністрів Автономної республіки Крим. Згідно з відповідною постановою, на капітальний ремонт вулиці Київської кримської столиці буде виділено 44 млн 89

Кримський уряд на капітальний ремонт вулично-дорожньої мережі Сімферополя спрямує ще 100 млн грн. Про це повідомляє Головне управління ради міністрів Автономної республіки Крим.

Згідно з відповідною постановою, на капітальний ремонт вулиці Київської кримської столиці буде виділено 44 млн 896 тис. 860 грн. З даної суми на будівельно-монтажні роботи витратять 36 млн 335 тис. 860 грн.

У документі наголошується, що 55 млн 10 тис. 599 грн буде спрямовано на капітальний ремонт доріг на 19 вулицях: Павленка, Леніна, Горького, Чехова, Карла Лібкнехта, 51 Армії, Блюхера, Скрипниченка, Крейзера, Хацко, Червоногвардійській, Казанській, Залізнодорожній, Поповкіна, Хмельницького, пер. Лавандовому, Ухтомського, Червоних партизан, Мармуровій. З даної суми 44 млн 383 тис. 695 грн буде витрачено на будівельно-монтажні роботи.

 
Коментарі (0)