ГоловнаНовини ЖКГРейковий автобус на Хмельниччині зацікавив обласне керівництво

Рейковий автобус на Хмельниччині зацікавив обласне керівництво

Перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Вадим Гаврішко здійснив обстеження умов курсування рейкового автобусу за маршрутом Хмельницький – Шепетівка.Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі ОДА.Як зазначається в повідомленні, поїздка була зумовлена зверненнями людей,

Перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Вадим Гаврішко здійснив обстеження умов курсування рейкового автобусу за маршрутом Хмельницький – Шепетівка.

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі ОДА.

Як зазначається в повідомленні, поїздка була зумовлена зверненнями людей, які користуються цим видом транспорту. Посадовця цікавили такі питання: причина обмеження кількості пільгових квитків для цього потягу; обладнання платформи для більшої зручності пасажирів; режим курсування транспорту з центрального вокзалу м.Хмельницького та невелика місткість потягу.

За підсумками інспекції В.Гаврішко зазначив: «Такі питання ми будемо порушувати перед дирекцією Укрзалізниці, адже від цього потерпають пільговики та старенькі люди, а з 1 вересня ще й очікується збільшення пасажиропотоку з початком навчального року».

Він також поспілкувався із керівником станції Гречани Південно-західної залізниці, після чого той подякував першому заступнику за увагу до цих проблем та зазначив, що більш детально вивчить всі питання.

 
Коментарі (0)