ГоловнаНовини ЖКГАльтернативна енергетикаРемонт каналізації столиці «виллється» у сотні мільйонів євро

Ремонт каналізації столиці «виллється» у сотні мільйонів євро

У рамках стратегії розвитку Києва до 2025 року у столиці розпочнеться масштабна реконструкція комунікацій та доріг. Про це сьогодні під час громадського обговорення стратегії повідомив голова КМДА Олександр Попов. «Столиця – це 20% економіки країни, тому, на моє переконання, саме з ініці

У рамках стратегії розвитку Києва до 2025 року у столиці розпочнеться масштабна реконструкція комунікацій та доріг. Про це сьогодні під час громадського обговорення стратегії повідомив голова КМДА Олександр Попов.

«Столиця – це 20% економіки країни, тому, на моє переконання, саме з ініціативи Президента ми маємо сьогодні загальнонаціональний проект під назвою «Київ – місто майбутнього». Для того, щоб реалізувати його, ми почали з розробки стратегії розвитку Києва до 2025 року», - сказав очільник КМДА.

За словами О.Попова, документ передбачає 8 ініціатив. Однією з головних є створення «Першокласної інфраструктури». У рамках проекту планується здійснити реконструкцію теплових (вартість – 1,5 млн. євро) та електричних мереж (220 млн. євро), модернізацію водоканалізаційного господарства (81 млн. євро), модернізацію житлового фонду та заміну ліфтів (224 млн. євро).

У питанні транспорту одним з головних завдань для себе столична влада намітила добудову ділянки Кільцевої дороги на ділянці від вул. Рокосовського до вул. Богатирської, будівництво від мосту Є.О.Патона до Московського мостового переходу з транспортною розв'язкою на перетині з Подільським мостовим переходом. На це місто витратить близько 173 млн. євро.

На зведення паркінгів Київ планує залучити 34 млн. євро.

 
Коментарі (0)