ГоловнаНовини ЖКГРинок «Лісовий»: кіоски і далі демонтують, а продавців намагаються працевлаштувати

Ринок «Лісовий»: кіоски і далі демонтують, а продавців намагаються працевлаштувати

Демонтаж незаконно встановлених кіосків на ринку «Лісовий», який було розпочато 16 травня, триває. Він проводиться силами КП «Київблагоустрій», КП «Дирекція з утримання та обслуговування житлового фонду» Деснянського району та силами власників – ТОВ «Форест Груп».Про це ІА «Україна Комунальна» повід

Демонтаж незаконно встановлених кіосків на ринку «Лісовий», який було розпочато 16 травня, триває. Він проводиться силами КП «Київблагоустрій», КП «Дирекція з утримання та обслуговування житлового фонду» Деснянського району та силами власників – ТОВ «Форест Груп».

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі КМДА із посиланням на Деснянську райдержадміністрацію.

Силами КП «Київблагоустрій» вже демонтовано 9 кіосків, керівництвом ТОВ «Форест Груп» за допомогою спеціалістів відділу контролю за благоустроєм району та спецтехніки демонтовано та вивезено 8 кіосків розміром 12 кв. м кожний, демонтовано суцільний ряд загальною площею понад 500 кв. м із газоходу та пересунуто з охоронної зони газоходу ще 3 кіоски площею понад 30 кв. м.

Силами власників також були демонтовані 2 кіоски та 2 купави (кіоски з продажу та приготування курей-гриль), які знаходилися у двадцятиметровій охоронній зоні метрополітену. Усього за цей час демонтовано 21 кіоск та торговельний ряд понад 500 кв. м.

Крім того, триває демонтаж залізобетонного ряду зі спорудою ветеринарно-санітарної експертизи № 4 загальною площею понад 700 кв. м та рядів із 44 ролетами, звільнення охоронної зони газоходу від трьох кіосків. Згідно з наданими приписами, демонтаж вищезазначених об'єктів здійснюється силами власників та балансоутримувачами території на вул. Кіото біля «Лісової».

З метою врегулювання конфліктної ситуації та зниження рівня соціальної напруги серед власників кіосків на зазначеній території, з ініціативною групою підприємців, які здійснюють на ринку господарську діяльність, було проведено нараду.

Для подальшого працевлаштування підприємців Деснянська райдержадміністрація звернулась до Головного управління з питань внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення з проханням надати інформацію щодо наявності вільних торговельних місць на ринках міста. Також проведено роз'яснювальну роботу, надано консультації та розпочато роботу «гарячої» телефонної лінії для підприємців з отримання компенсації, працевлаштування, повернення орендної плати тощо (тел. «гарячої» лінії: 547-85-00).

Деснянська райдержадміністрація звертається до мешканців району з проханням у разі виявлення незаконно розміщених кіосків, звертатися до відділу контролю за благоустроєм району за тел.: 546-31-27, 546-28-31.

 
Коментарі (0)