ГоловнаНовини ЖКГГазопостачанняРосіяни купили контрольний пакет акцій «Чернівціобленерго»

Росіяни купили контрольний пакет акцій «Чернівціобленерго»

Антимонопольний комітет України дозволив ТОВ «ВС Енерджі Інтернейшнл Україна» (VS Energy) купити більше 50 відсотків акцій енергопостачальної компанії ПАТ «Чернівціобленерго».

Про це повідомила прес-служба комітету в Інформації про рішення та розпорядження Антимонопольного комітету України (АМКУ) від 7 березня 2017 року.

«Надано дозвіл ТОВ «ВС Енерджі Інтернейшнл Україна» (м.Київ) на придбання акцій ПАТ "Енергопостачальна компанія «Чернівціобленерго» (м. Чернівці), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління», - зазначено у повідомленні.

На даний момент «ВС Енерджі Інтернейшнл Україна» є однією  з найбільших в Україні електроенергетичних груп VS Energy, яка належить росіянам Євгену Гінеру, Михайлу Воєводіну і Олександру Бабакову, володіє 45 відсотками акцій «Чернівціобленерго», ще 10 відсотків належить підприємству «ЛД-Україна». Групі VS Energy належить вісім енергопостачальних підприємств країни та частки ще двох енергопостачальних підприємств. Це найбільший приватний гравець на енергетичному ринку в Україні після ДТЕК Ахметова.

Як повідомлялося раніше, АМКУ встановила, що ПАТ «Київенерго» порушило законодавство про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним становищем на ринку передачі електроенергії.

Раніше повідомлялося, що Київська адміністрація не планує продовжувати контракт з «Київенерго» щодо управління тепловими активами міста.

 

 
Коментарі (0)

загрузка...