ГоловнаНовини ЖКГРозміщення реклами в Києві відтепер плануватимуть заздалегідь

Розміщення реклами в Києві відтепер плануватимуть заздалегідь

У Києві створено робочу групу зі стратегічного планування розвитку рекламної інфраструктури столиці. Відповідне розпорядження КМДА № 1160 датується 6 липня 2011 року.Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у виконавчій дирекції Асоціації зовнішньої реклами України.Як зазначено в повідомленні, до

У Києві створено робочу групу зі стратегічного планування розвитку рекламної інфраструктури столиці. Відповідне розпорядження КМДА № 1160 датується 6 липня 2011 року.

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у виконавчій дирекції Асоціації зовнішньої реклами України.

Як зазначено в повідомленні, до складу робочої групи увійшли фахівці профільних управлінь міської адміністрації і комунальних підприємств, представники провідних операторів ринку зовнішньої реклами та експертів галузі. Серед учасників: представники виконавчої дирекції АЗРУ, компаній «БігБорд», «Октагон Україна», «Перехід Аутдор», «РТМ Україна», інших компаній.

Головним завданням новоутвореного органу стане розробка та погодження положень Концепції розвитку зовнішньої реклами в місті Києві. Як наголошують спеціалісти, це має відбуватися з урахуванням загальних принципів містобудування.

В основу даного документу мають лягти принципи Меморандуму про співпрацю між КМДА і лідерами рекламного бізнесу Києва, Типових правил розміщення зовнішньої реклами в Україні, затверджених постановою Кабінету міністрів України, інших профільних нормативних актів. Після затвердження Концепція стане складовою частиною Стратегії розвитку Києва до 2025 року.

 
Коментарі (0)